Рубльов Вячеслав Володимирович

Депутат Волинської обласної ради, громадський та політичний діяч. Закінчив Костопільське медичне училище. Волинський державний університет ім. Лесі Українки. Інститут підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості. Працював фельдшером, фахівцем служби зайнятості, начальником управління Пенсійного фонду України в м. Луцьку, директором Волинського обласного навчально-курсового комбінату, радником голови Волинської обласної ради. З 2010 року депутат Волинської обласної ради. Приймає активну участь у суспільно-політичних заходах Волинської області. Брав участь у Революції Гідності. Систематично здійснює підтримку воїнів АТО.

Illustration
icon

Цінності

1. Відкритість
2. Прямолінійність
3. Народовладдя
4. Відповідальність перед людьми
5. Демократичність 

icon

Цілі

Завершення процесу децентралізації. Скасування недоторканості народних депутатів. Притягнення до відповідальності за незаконне збагачення. 

icon

Соціальна відповідальність

Забезпечення децентралізації влади в Україні. Розвиток місцевих громад. Відновлення соціальної інфраструктури громад. 

Програма

  • 01. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту Президента Якщо хтось із нардепів порушує закон України, він повинен відповісти за свої дії перед судом.

  • 02. Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборцівУкраїнці повинні мати більший вплив на народних депутатів. Якщо хтось із нардепів неналежно виконує свої обов‘ язки перед виборцями, він не має права бути їхнім представником у Верховній Раді України.

  • 03. Реформування Збройних сил і поліпшення матеріального забезпечення арміїСильна армія - запорука спокою в державі. Українці повинні розуміти і знати, що їхні військові - професійні солдати, що вони забезпечені, і що відслужити в українській армії - це честь для кожного.

Зв’язатись за телефоном+38 095 355 3107


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності